banner331

banner319

Mersin Valisi Su, Diyanet gençlik kampında öğrencilerle buluştu

Mersin İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Mersin Şubesi tarafından düzenlenen yarıyıl kampında Vali Ali İhsan Su, Diyanet Akademisi erkek öğrencileri ile bir araya geldi.

Mersin Müftülüğü 28.01.2022, 21:50
Mersin Valisi Su, Diyanet gençlik kampında öğrencilerle buluştu
© DİHA

Mersin Valisi Ali İhsan Su, Mersin İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Mersin Şubesi organizesinde düzenlenen ‘Yarı Yıl Tatil Kampı’na değişik illerden katılan İslami İlimler ve İlahiyat Fakültesi Diyanet Akademisi erkek öğrencileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Öğretmenevinde düzenlenen programa İl Müftüsü Dr. Şaban Kondi, İslami ilimler Fakültesi dekanı Prof. Dr. Erdal Baykan, Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Öğretim Görevlisi Zeki Uyanık, İl Müftü Yardımcısı Hasan Küçük, gençlik koordinatörleri ile İslami İlimler ve İlahiyat Fakültesi öğrencileri katıldı.

Programda yaptığı konuşmasında bu tür organizasyonların, kampların iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Su, kampa katılan öğrencilere başarılar diledi.

Gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu ifade eden Vali Su, eğitime dair gelecek planlarıyla ilgili öğrencilerle bir süre sohbet etti. 

Kaynak: Diyanet Haber
banner332
Yorumlar (0)