banner250

banner246

Salgınla mücadele eden din görevlilerine "başarı belgesi"

Zonguldak Gökçebey Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak, koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu'nda yer alan din görevlilerine "başarı belgesi" takdim etti.

Zonguldak Müftülüğü 26.06.2020, 16:37
Salgınla mücadele eden din görevlilerine "başarı belgesi"
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde koronavirüsle mücadelede mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşın hizmetinde olan din görevlileri, Gökçebey Kaymakamı Oğuzhan Erdi Atak tarafından "başarı belgesi" ile ödüllendirildi.

Gökçebey Müftülüğü Haziran ayı personel toplantısına katılan Kaymakam Atak, Gökçebey Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu faaliyetlerinde görev alan başta İlçe Müftüsü Osman Güneş olmak üzere bütün personele pandemi döneminde özverili ve başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. 

Atak, dünyanın ve ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu zor zamanlarda verilen her türlü görevi yerine getiren din görevlilerinin koronavirüsle mücadelenin başarıya ulaşmasında önemli bir payı olduğunu vurgulayarak, bütün din görevlilerinin "başarı belgesi" ile taltif edildiğini belirtti.

İlçe Müftüsü Osman Güneş ise Gökçebey Müftülüğünün tüm görevlileriyle her daim vatandaşın hizmetinde olduğunu ifade ederek, taltiflerinden dolayı Kaymakam Atak’a din görevlileri adına teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (1)
Muhammed 12 ay önce
Rabbim hizmetinizi daim eylesin