banner268

banner250

Gençlik çalışmalarında görev alan personel çevrimiçi eğitim programında buluştu

banner265

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde sürdürülen "Gençliğe Değer" projesi kapsamında, Şırnak İl Müftülüğü “Gençliğe Değer Projesi Çevrimiçi Personel Eğitim Programı” düzenledi.

Şırnak Müftülüğü 27.03.2021, 15:04
Gençlik çalışmalarında görev alan personel çevrimiçi eğitim programında buluştu
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde sürdürülen "Gençliğe Değer" projesi kapsamında, il ve ilçe müftülükleri çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Şırnak İl Müftülüğü, proje kapsamında görev alan personele yönelik "Gençliğe Değer Projesi Çevrimiçi Personel Eğitim Programı" düzenledi.

İlçe Gençlik Koordinatörlüğü koordinesinde gençlik hizmetlerine ivme kazandırmak amacıyla düzenlenen çevrimiçi seminere, Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ömer Aydın konuşmacı olarak katıldı.

Üç gün süren seminerde Diyanet İşleri BaşkanlığıGençlik Çalışmaları, Gençlerle Etkili İletişim ve Gençlere Ulaşma Stratejileri,  Dezavantajlı Gençlere Yönelik İletişim ve Problem Çözme Yöntemleri, Ergenlik Psikolojisi ve Yaklaşımlar, Liderlik ve Takım Çalışması ile Gençlik Dönemi Dini Krizler ve Din Eğitimi konularında alanında uzman kişiler tarafından sunumlar yapıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)