banner250

Malatya’da gündem ‘‘gençlik’’

Malatya İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde yürütülen gençlik faaliyetlerini daha etkin ve verimli hale getirmek amacıyla çevrimiçi "Gençlik Hizmetleri Eğitim Semineri" düzenledi.

Malatya Müftülüğü 08.09.2020, 15:51
Malatya’da gündem ‘‘gençlik’’
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde yürütülen gençlik faaliyetlerini daha etkin ve verimli hale getirmek amacıyla Malatya İl Müftülüğü "Gençlik Hizmetleri Eğitim Semineri" düzenlendi.

Gençlik Koordinatörlüğünce koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenen seminere, Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök konuşmacı olarak katıldı.

Ayrıca alanında uzman çok sayıda isim de sunum yaptı.

Gençlere yönelik yapılması planlanan çalışmaların değerlendirildiği seminerde; "Diyanet İşleri Başkanlığı Gençlik Çalışmalarının Yapısı İlke Ve Esasları, Gençlik Çalışmacılarında Aranan Nitelikler/Gençliğe Ulaşma Yöntemlerimiz, Türkiye’de Gençlik Çalışmalarının Tarihçesi Sorunları Ve Gençlik Sosyolojisi, Gençlik Çalışmalarında Sosyal Medya Kullanımı yöntemleri ve Önemi, Gençlik Çalışmalarının Gençler, Kurum Personeli Ve Kurumlar Arasında Tanıtımı Ve İşbirliğinin Geliştirilmesi, Gençlik Çalışmalarında Organizasyon Ve Planlama Becerisi, Gençler İle İletişim Becerileri"  konularında sunumlar yapıldı.

Seminer sonunda gençlik koordinatörleri ve din görevlileri tecrübe paylaşımında bulundu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (4)
Habib özçelik 11 ay önce
Yanlışlık olmuş galiba manisa olmasın
Salih 11 ay önce
Neden? Manisa Müftüsü Malatya'da seminer veremez mi?
Kadir müslim 11 ay önce
Malatya değil MANİSA
Salih dane 11 ay önce
Baş kanlık burayı ne yapacak
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?