banner203

banner222

Öğretmenler rol model insanlardır

Giresun Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, ‘‘24 Kasım Öğretmenler Günü’’ münasebetiyle din görevlileriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ve okulları ziyaret etti.

Giresun Müftülüğü 25.11.2020, 17:54
Öğretmenler rol model insanlardır
© Diyanet Haber

"24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla din görevlileriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ve okulları ziyaret eden Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, "Öğretmenler rol model insanlardır." dedi.

Espiye İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, "24 Kasım Öğretmenler Günü" dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ve ilçedeki okulları ziyaret etti.

Öğretmenlerin gününü kutlayan Müftü Koçak, "Öğretmenler rol model insanlardır. Din görevlileri de rol model insanlardır. Hayatta kendilerinden etkilendiğimiz, onlar gibi olmak istediğimiz kimseler vardır. Örnek öğretmen, örnek din görevlisi ve lider olmak çok önemli bir iştir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim. Ahirete göç edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum." diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakaylı ve okul müdürleri ise İlçe Müftüsü Koçak’a ve din görevlilerine teşekkür ettiler.

Kaynak: Diyanet Haber
banner214
Yorumlar (0)