banner331

banner319

Kur'an kursu öğrencileri gezide buluştu

Diyarbakır Bismil İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler arasında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere yönelik gezi programı düzenlendi.

Diyarbakır Müftülüğü 06.07.2022, 11:26
Kur'an kursu öğrencileri gezide buluştu
© DİHA

Bismil İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler arasında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye giren öğrenciler gezi ile ödüllendirildi.

Bismil İlçe Müftülüğünce geçtiğimiz Mart ayında Kur'an kursları arasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere yönelik gezi programı düzenlendi.

Bismil Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen programda öğrenciler Batman, Hasankeyf, Midyat, Beyazsu, Dara Antik Kenti ve Mardin’in tarihi mekanlarını gezdi.

Gezi programına dair açıklamalarda bulunan İlçe Müftü Vekili Cevat Sülun, "Mart ayında kurslarımızda eğitim gören öğrencilerimiz arasında bilgi yarışması düzenlemiştik. Sayın Kaymakamımızla yaptığımız istişareler neticesinde kendileri böyle bir etkinliğin ödülsüz kalmaması gerektiğini ifade ettiler. Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren hocalarımızı gezi ile ödüllendirdiler. Öğrencilerimiz, hocalarımız ve velilerimiz adına Sayın Kaymakamımıza ve Bismil Belediyesine çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)