Türkiye Diyanet Vakfı Muğla Şubesi Gençlik Kolları ile İslami İlimler Fakültesi 1. ve 2.sınıflar buluşmasına Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı, Menteşe İlçe Müftüsü Dr. Ertuğrul Akın, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Hammet Aslan üniversite akademik öğretim üyeleri, Müftülük personeli ve öğrenciler katıldı.

Ali Rıza Hakses Cami İmam Hatibi Müslüm Çavlı'nın okuduğu Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan kahvaltı programında Muğla Diyanet Gençlik Koordinatörü ve İl Vaizi Cüneyt Çakır davete icabet ederek katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

Dekan Prof. Dr. Hammet Arslan ise İl Müftülüğü ile zaman zaman programlar gerçekleştirdiklerini bu tarz programların birlik ve beraberliği artırdığını söyledi.

Daha sonra konuşan Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı, İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'nün İslami ilimler Fakültesi öğrencilerine yönelik düzenlemiş olduğu programa katılmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu birlik ve beraberliğe vesile olan bu tarz programların daha da geliştirilerek devam etmesi temenni etti.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da müftülük olarak öğrencilerin her zaman yanında olduklarını her türlü ihtiyaçlarında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade eden Müftü Çapçı, katılım sağlayan gerek İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hammet Arslan olmak üzere tüm akademik personele ve öğrencilere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından öğrencilerden de görüş alınarak istekleri ve dilekleri dinlendi, program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Editör: Ömer Ceylan