banner250

banner203

Erbaş, huzurevi sakinlerini ziyaret etti

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Yaşlılar Haftası münasebetiyle Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin ‘Yaşlılar Haftası’nı kutladı.

Diyanet 19.03.2019, 17:02
Erbaş, huzurevi sakinlerini ziyaret etti
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Yaşlılar Haftası münasebetiyle Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.

Ziyaretinde huzurevi sakinlerine karanfil dağıtan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, onlarla sohbet etti ve Yaşlılar Haftası'nı kutladı.

Huzurevi sakinlerince yapılan yemeklerin ve el sanatlarının sergilendiği stantları gezen Başkan Erbaş, daha sonra Ankara’da bulunan huzurevleri arasında yapılan Bocce müsabakalarında başarılı olan takımlara madalyalarını takdim etti.

Başkan Erbaş’a ziyaretinde Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü yöneticileri eşlik etti.

Başkan Erbaş, yaşlılar haftası münasebetiyle kişisel sosyal medya hesabından da "Yaşlılarımız, dinî değerlerimizi, kültürel mirasımızı yarınlara taşıyan, geçmiş ile geleceği birbirine bağlayan değerlerimizdir." şeklinde bir mesaj paylaştı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?