banner250

banner246

15 Temmuz Şehitleri Şuhut’ta Anıldı

Afyonkarahisar Şuhut İlçe Müftülüğü tarafından yaz Kur’an kursu öğrencilerinin katılımı ile 15 Temmuz şehitlerini ve gazilerini anma özel programı gerçekleştirildi

Afyonkarahisar Müftülüğü 21.07.2018, 05:51
15 Temmuz Şehitleri Şuhut’ta Anıldı
© Diyanet Haber

Şuhut Ulu Cami’de düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Şevik, İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ayhan Alaçam, ilçe müftülük personeli ve çok sayıda Kur’an Kursu öğrencisi katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Şuhut İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı, vatan sevgisinin imandan olduğunu, vatanımızın bizim canımız olduğunu belirterek yaz Kur’an kursu öğrencilerine 15 Temmuz ruhu aşılanarak birlik ve beraberliğin ne kadar gerekli olduğu vurgulandı.

Büyük bir katılım ile gerçekleşen program Şuhut Bölge Yatılı Erkek Kur’an Kursu Öğrencileri ile Emine ERDOĞAN Yatılı Kız Kur’an Kursu Öğrencilerinin hazırlamış olduğu Şehitlerimizi Anma Özel Programı ile devam etti. Program Şuhut Bölge Yatılı Kur’an Kursu Öğrencisi Muhammed Ali Hisar tarafından edilen dua ile son buldu. Program sonunda çocuklara İlçe Müftülüğünce çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?