banner250

banner246

Kaymakam Üçer’den Vekaletle Kurban çağrısı

Türkiye Diyanet Vakfı ile Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen vekaletle kurban kampanyasına kaymakamlardan da destek geliyor.

Tokat Müftülüğü 28.07.2019, 02:02
Kaymakam Üçer’den Vekaletle Kurban çağrısı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” temasıyla yayınlanan 2019 Yılı Vekalele Kurban Kesim Organizasyonu kapsamında Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer  kurban bağış desteğinde bulundu.

Turhal Kaymakamlığında düzenlenen vekâletle kurban bağış programına Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, İlçe Müftüsü ve TDV Şube Başkanı Mustafa Akdağ ve vekâleten kurban kesim komisyon üyeleri katıldı.

Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer’in vekâlet yoluyla kurban bağışını, TDV adına ilçe Müftüsü ve TDV Şube Başkanı Mustafa Akdağ kabul etti.

Kaymakam Üçer, Türkiye Diyanet Vakfının tüm milletimizin vicdanında büyük bir kabul gördüğünü, uluslararası çalışmalarıyla da kendisinin bütün insanlık tarafından takdir topladığını ifade ederek tüm vatandaşları Türkiye Diyanet Vakfına vekâlet yoluyla kurban bağışında bulunmaya davet etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (0)