banner258

banner250

Görev yaptığı caminin bahçesini rengarenk çiçeklerle donattı

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde imam hatip olarak görev yapan Duran Arslan, görev yaptığı caminin bahçesini rengarenk çiçeklerle donattı.

Tokat Müftülüğü 28.06.2021, 14:33
Görev yaptığı caminin bahçesini rengarenk çiçeklerle donattı
© Diyanet Haber

Tokat'ın Reşadiye ilçesine bağlı Çakmak Köyü Camii İmam Hatibi Duran Arslan, görev yaptığı caminin bahçesini rengarenk çiçeklerle donattı.

Beş yıldır görev yaptığı camiye saksılarda çeşitli çiçekler dikip yetiştiren İbrahim Şenol, mahalle sakinleri ve cemaatin de takdirini topladı.

İmam Hatip Duran Arslan, "Camimiz şehirlerarası bağlantı yolu kenarında olduğu için cemaatin uğrak noktası. Vakit namazları dışında gelen cemaatimizin memnun olmaları için camimizin bakıma ihtiyacı vardı. Özellikle bahçesinde dinlenen misafirlerimizin temiz ve nezih bir ortamda zaman geçirebilmeleri için camimizin bahçesini çeşitli sayıda çiçekle donatarak ilgi görülen bir yer haline getirdik. Buraya gelen cemaatimiz camimizi ve bahçesini beğendikleri için çokça fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşıyorlar. Ayrıca dilek ve teşekkürlerini bir notla bırakıyorlar. Bu memnuniyetlerinden dolayı bir sonraki yolculuklarında yine burada mola veriyorlar. Vatandaşımızın ilgisi bizi son derece mutlu ediyor." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?