banner203

banner250

“Gençlik ve Sorumluluklarımız” Konferansı

Diyanet İşleri Başkanlığının “Gençliğe Değer Projesi” kapsamında Tekirdağ İl Müftülüğü ve Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanlığı iş birliği ile “Gençlik ve Sorumluluklarımız” konulu konferans yapıldı.

Tekirdağ Müftülüğü 23.04.2019, 23:04
“Gençlik ve Sorumluluklarımız” Konferansı
© Diyanet Haber

Konferans öncesinde Tekirdağ İl Müftülüğünü ziyaret eden Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, İl Müftüsü İsmail İpek, NKÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Keskin, Süleymanpaşa İlçe Müftü Vekili Ayhan Okur ve Müftülük personeli tarafından karşılandı. Müftülük ziyareti sonrasında Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen ve beraberindeki heyet, Valilik makamında Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti.

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen konferansa NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, İlahiyat Fakültesi akademisyenleri, ilçe müftüleri, din görevlileri, Kur’an kursu öğreticileri, öğrenciler ve basın mensupları katıldı. NKÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Keskin ile Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek’in selamlama konuşmalarının ardından konuşan  Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen “Gençlik ve Sorumluluklarımız” konulu konferansını sundu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?