banner203

banner250

Kur'an kursu öğrencilerinden yangınla mücadele eden ekiplere teşekkür

Muğla Bodrum İlçe Müftülüğüne bağlı Yalıkavak 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, ülkenin farklı noktalarında orman yangınlarına karşı sürdürülen mücadelenin resmini çizdi.

Muğla Müftülüğü 06.08.2021, 09:56
Kur'an kursu öğrencilerinden yangınla mücadele eden ekiplere teşekkür
© Diyanet Haber

28 Temmuz'dan itibaren ülkenin çeşitli yerlerinde meydana gelen orman yangınlarıyla mücadele sürüyor.

Antalya ve Muğla başta olmak üzere toplam 44 ilde ve 197 farklı noktada çıkan orman yangınlarına havadan ve karadan müdahale eden ekiplere, vatandaşlardan da destek yağıyor.

Türkiye'nin tek yürek olduğu, birlik ve beraberlik mesajlarının yükseldiği bu günlerde orman yangınlarını kontrol altına almak için fedakarca çalışan ekiplere anlamlı bir destek de miniklerden geldi.

Muğla Bodrum İlçe Müftülüğüne bağlı Yalıkavak 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri, orman yangınlarıyla mücadele eden ekiplere yer verdikleri resimlerinde; "Ormanlarımızı Koruyalım" mesajı verdi.

Resimlerde orman yangınlarını ve yangınlara karşı sürdürülen mücadeleyi anlatan minikler; yangınlara müdahale eden ekiplere, yangınlar nedeniyle yaralanan veya zarar gören vatandaşlara yardıma koşan doktorlara ve yangınlarda yaralanan hayvanları tedavi eden veterinerlere teşekkür ettiler.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?