Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından planlanan Vakıf katılım sponsorluğunda "100. Yılda Çocuklarımızla Yüz Şenlikte Buluşuyoruz" isimli etkinlik ilk gününde Denizli'de gerçekleştirildi.

Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonunda küçük hafızımızın Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Denizli İl Müftüsü Abdullah Pamuklu'nun selamlama konuşmaları ile devam etti.

Denizli 100. Yıl Etkinlikleri 11

İl Müftüsü Pamuklu, 4-6 Yaş Kur'an kurslarının önemine dikkat çekti. Ayrıca bu etkinlikte emeği geçen personele, katılım gösteren ailelere ve etkinliğin neşesi miniklere teşekkür etti.

Denizli 100.Jpg 33

Selamlama konuşmalarının akabinde kürsüyü teşrif eden Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut ise "Bu tarz etkinliklerin çocuklarımızda Milli ve Manevi değerlerin oluşması adına iyi bir adım olduğunu, bu tarz etkinliklerin oluşmasında desteğimizi her daim göstereceğiz." diye konuştu.

Denizli 100.Jpg 22

Etkinlikte TRT Çocuk Programcısı ve Tiyatro Sanatçısı Hüseyin Goncagül ve ekibi tarafından sunulan gösterilerle keyifli vakitler geçiren çocuklar, hem eğlendi hem öğrendi.

Editör: Ömer Ceylan