banner250

banner246

Üniversiteyi Kazanan Öğrenciler Diyanet İle Tanışıyor

Üniversite kayıt dönemi olması nedeniyle müftülükler öğrencilere rehberlik ederek Diyanet'in gençlik faaliyetleriyle tanışmalarını sağlıyor

Kocaeli Müftülüğü 11.09.2018, 17:42
Üniversiteyi Kazanan Öğrenciler Diyanet İle Tanışıyor
© Diyanet Haber

Kocaeli Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ve Gençlik Koordinatörlüğü üniversite öğrencilerinin kayıt haftası olan 3-7 Eylül tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Sosyal Tesisler girişinde tanıtım ve rehberlik standı açtı.

Açılan stantta görevlendirilen personel tarafından üniversiteye kayıt yaptırmak üzere gelen öğrencilere Kocaeli Üniversitesi Sosyal Tesisler içerisinde bulunan Kocaeli Diyanet Gençlik Aile ve Dini Rehberlik Büroları ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar, haftanın 5 günü devam eden dersler hakkında bilgi verildi. 

Üniversiteye kayıt için gelen gençler ve aileleri,  görmüş oldukları ilgi ve alakadan memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Stantta görevli olan personelimiz tarafından öğrencilere yapmış oldukları yeni başlangıcın hayırlı olması temennilerinde bulunuldu ve poğaça, tohumlu kalem hediye edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (2)
İmam 3 yıl önce
Allah razi olsun, bu gibi faaliyetlerin samimiyet ve içtenlik ile yapıldığında gençlerimizde oluşan manevi boşluğun doldurulabileceği kanaatindeyim. Bu meyanda hizmet eden kardeşlerimize rabbim
Samsun 55 3 yıl önce
Bayan öğrenciler için standınız güzel Allah Razı olsun. Erkek öğrenciler için de çalışmalarınızı bekleriz. Selamlar