Kilis İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü organizasyonuyla 20-22 Ocak tarihleri arasında 12-14 yaş ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen "Gençliğe Değer Eğitim Kampı kapanış programı ile sona erdi.

Mehmet Pişkin Yatılı Erkek Kur'an Kursu'nda düzenlenen kampa katılan öğrencileri, üç gün boyunca Kur’an-ı Kerim, Peygamber (sav) Hayatı, Değerler Eğitimi, Cemaat ile Namaz Bilinci konularında dersler alarak akıl ve zeka oyunları, futbol, basketbol, okçuluk, masa tenisi, santraç turnuvaları, bilgi yarışmaları, sinema gösterimi, kültür gezileri gibi çeşitli atölye ve etkinliklere katıldı.

kilis-11-2

Kampın sonunda düzenlenen Kapanış Programı'nda gençlerle bir araya gelen İl Müftüsü Alettin Bozkurt, gençlere ve velilere teşekkür ederek şöyle konuştu:

"Sevgili gençler burada üç gün boyunca manevi danışmanlarımız ve gençlik koordinatörü hocalarımızın riyasetinde çeşitli etkinliklerle güzel ve faydalı bilgiler öğrendiniz. İnşallah bu bilgiler sayesinde geleceğinizi şekillendirecek ve hayatınız boyunca size rehberlik edecek kararlar alacaksınız. Kilis İl Müftülüğü olarak bu tür etkinliklerde sizin için elimizden gelen her desteği vermeye hazırız. Sizleri kampa gönderen velilerinize de ayrıca teşekkür ediyorum."

Program sonunda Kilis Müftüsü Bozkurt tarafından öğrencilere katılım belgesi ve çeşitli hediyeler takdim edildi.