banner250

banner203

Engelli Koordinatörleri Toplantısı

Kayseri İl Müftülüğünce “Engelli Koordinatörleri Toplantısı” düzenlendi.

Kayseri Müftülüğü 31.10.2019, 09:56
Engelli Koordinatörleri Toplantısı
© Diyanet Haber

Kayseri İl Müftülüğü, engelliler koordinatörlüğü tarafından engelli vatandaşlara yönelik yürütülen hizmetlerin değerlendirilmesi amacıyla “Engelli Koordinatörleri Toplantısı düzenledi.

İl Müftülüğünde düzenlenen ve tanışma ve kaynaşmanın da hedeflendiği toplantıda, 2019 yılı İl ve ilçe müftülükleri engelliler koordinatörlüklerinin faaliyetlerine ait raporlar değerlendirildi, 2019-2020 yılında yapılması planlanan faaliyetlerin yol haritası çıkarılarak proje ve teklifler sunuldu.

Öte yandan engelli koordinatörlüğü ile diğer koordinatörlüklerin iş birliği halinde çalışmasının önemi üzerinde durulurken Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, belediyeler ve diğer kamu kuruluşlarıyla birlikte yapılabilecek faaliyetler değerlendirildi.

- Her türden engelliye ulaşmalıyız

Toplantıda koordinatörlere hitap eden İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, “Kayserimizdeki her türden engelliye ulaşmaya çalışmalıyız. Engelli vatandaşlarımız için ne yaparsak faydalı olabiliriz diye düşünmeli ve onlara yardımcı ve faydalı olabilmek için gece gündüz demeden fedakârca çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.

İl Müftüsü Güven’in başkanlığında düzenlenen toplantıya İl Müftü Yardımcısı Mehmet İzci ile İl ve ilçe engelli koordinatörleri katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (1)
Mahmut 2 yıl önce
Sayın Engelli koordinatörleri Engelli diyanet personeli sınavsız hac ve umreye gönderilsin lütfen ne olur
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?