banner203

banner250

Küçük Muhammed harçlıklarını Suriyeli arkadaşlarına gönderdi

Hatay'da ailesiyle birlikte yaşayan Muhammed, ihtiyaç sahibi çocuklar için İl Müftülüğünce başlatılan "Bir Bot Bir Mont" kampanyasına harçlıklarını bağışladı.

Hatay Müftülüğü 28.01.2021, 11:16
Küçük Muhammed harçlıklarını Suriyeli arkadaşlarına gönderdi
© Diyanet Haber

Hatay İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Hatay Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahibi çocuklar için başlatılan "Bir Bot, Bir Mont" kampanyası, hayırseverlerin desteğiyle devam ediyor.

Kampanyaya toplumun tüm kesimlerinden destek gelirken, çocuklar da kumbaralarında birktirdikleri harçlıkları bağışlayarak kampanyaya destek oluyo.

Bu kapsamda Hatay'da ailesiyle birlikte yaşayan Muhammed, ihtiyaç sahibi çocuklar için İl Müftülüğü koordinesinde sürdürülen "Bir Bot, Bir Mont" kampanyasına harçlıklarını bağışladı.

Türkiye Diyanet Vakfının ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik başlattığı kampanyayı babasıyla birlikte gittiği cuma namazında öğrenen küçük Muhammed, kumbarasında biriktirdiği harçlıkları Suriyeli kardeşleri için bağışladı.

Kumbarayı TDV adına teslim alan Belen İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru, anlamlı davranışından dolayı Muhammed’e teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?