banner203

banner250

Gençler 'zirvede' buluştu

Hakkari İl Müftülüğü, "Gençliğe Değer" projesi kapsamında gençlere yönelik Hakkari Mergabütan Kayak Merkezi'nde program düzenledi.

Hakkari Müftülüğü 01.03.2021, 17:53
Gençler 'zirvede' buluştu
© Diyanet Haber

Hakkari İl Müftülüğü ile İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliğinde gençlere yönelik kayak etkinliği düzenlendi.

Hakkari Mergabütan Kayak Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte kayak eğitimi alan öğrenciler, eğitmenler eşliğinde kayak yaptı.

Etkinlikte gençlerle bir araya gelen İl Müftüsü Faruk Gürbüz, "Gençler; sizler bizim istikbalimizsiniz. Mutlu ve müreffeh geleceğimiz omuzlarınızda yükselecektir. Sizleri vatanına ve milletine hizmet eden kişiler olarak yetiştirmek, sapkın ve bölücü unsurlardan uzak tutmak en büyük gayemizdir. Sizleri sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerde görmek bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Sizler bilim ve eğitime ne kadar önem verirseniz gelecekte memleketimizin yükselmesine o derece katkıda bulunmuş olursunuz. Sizlerden isteğim; milli ve manevi değerlere bağlı olarak yetişme gayreti içinde olmanızdır. Bu konuda elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğimizi bilmenizi isterim." dedi.

Programa İl Müftüsü Faruk Gürbüz, Yüksekova Gençlik ve Spor ilçe Müdürü İlhan Yılmaz, din görevlşileri ve gençler katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?