Yaz kur'an kursları Haberleri

yaz kur'an kursları haberleri ve güncel yaz kur'an kursları gelişmeleri, yaz kur'an kursları ile ilgili tüm video, yaz kur'an kursları fotoğrafları ve yaz kur'an kursları haberleri Diyanet Haber sitemizde


Giresun Müftülüğü

Giresun İl Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Kur’an-ı Kerim ve dini bilgilerin öğretildiği yaz Kur'an kurslarının, çocuklar için büyük bir fırsat olduğunu...

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2024 Yılı Yaz Kur'an Kursları Öğretici Kılavuzu yayınlandı.

Samsun'da Yaz Kur’an Kursları Tanıtım ve İstişare Toplantısında konuşan Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Sedide Akbulut, "Öğrencilerimizin kalbine Kur’an’ı nakşederek yazacağımız...

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, yaz Kur’an kurslarına ilişkin, “Yavrularımızı mabedin huzur veren iklimiyle buluşturacağız.” dedi.

Her sene milyonlarca çocuğun Kur'an-ı Kerim ve dini bilgiler öğrendiği yaz Kur’an kursları 1 Temmuz 2024 Pazartesi günü başlıyor.

Tekirdağ İl Müftülüğü tarafından yaz Kur'an kurslarında eğitim gören öğrencilere yönelik "Futbol Turnuvası" düzenlendi.

Rize il ve ilçe müftülüklerince tüm cami ve Kur’an kurslarında açılan Yaz Kur'an Kursları, “Çocuk Şenliği” programıyla tamamlandı.

Gümüşhane Müftülüğü

Gümüşhane İl Müftülüğü tarafından öğrencilere yönelik çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Sedide Akbulut, "Bu yıl Başkanlığımızın yaz Kur’an kurslarında 2 buçuk milyon öğrencimiz eğitimlerini...

Bitlis İl Müftülüğüne bağlı yaz Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilere yönelik "Karpuz Şenliği" etkinliği düzenlendi.

Giresun İl Müftülüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde "Yaz Kur'an Kursları Çocuk Şenliği" düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde 81 il ve ilçe müftülüklerince açılan Yaz Kur'an Kursları "Kapanış Programı" ile sona erdi.