Valilik Haberleri

valilik haberleri ve güncel valilik gelişmeleri, valilik ile ilgili tüm video, valilik fotoğrafları ve valilik haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Kahramanmaraş'ta Valilik ve Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

GÜNDEM

Hakkari Valiliği, kentte bazı alanların 5 gün süreyle "geçici özel güvenlik bölgesi" ilan edildiğini bildirdi.

Isparta Müftülüğü

Isparta Yalvaç'ta yapımı tamamlanan ve Konya-Isparta otobanı üzerinde yer alan Sultan Kılıçarslan Camii dualarla açıldı.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bir dizi program için geldiği Gümüşhane'de Valilik ve Belediye'yi ziyaret etti.

GÜNDEM

İstanbul Valiliği, yarın Türkiye Gençlik Vakfınca (TÜGVA) düzenlenecek "Şehitlerimize Rahmet, Filistin'e Destek, İsrail'e Lanet" yürüyüşü dolayısıyla trafiğe kapatılacak yolları ve...

ALİ ERBAŞ

Bir dizi açılış ve icazet merasimi için Trabzon’a gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Trabzon Valiliğini ziyaret etti.

Gaziantep Müftülüğü

Gaziantep'te çocuklarının 4-6 Yaş Kur'an Kursu'nda aldığı eğitimden etkilenen hayırsever aile, Kur'an kursu yaptırmak için Valilikte protokol imzaladı.

GÜNDEM

İstanbul Valiliği, orman yangınlarının önlenmesi amacıyla 24 Haziran-15 Ekim arasında ormanlara girişlerin yasaklandığını bildirdi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "İl Buluşmaları" kapsamında geldiği Balıkesir’de Valiliği ziyaret etti.