Kutsal topraklar Haberleri

kutsal topraklar haberleri ve güncel kutsal topraklar gelişmeleri, kutsal topraklar ile ilgili tüm video, kutsal topraklar fotoğrafları ve kutsal topraklar haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü organizesinde Türk hacı adaylarının kutsal topraklara yolculuğu sürüyor.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, bu yıl hac döneminin ilk kafilesinin 9 Mayıs Perşembe günü Türkiye'den kutsal topraklara uğurlanacağını bildirdi.

DİYANET HAC-UMRE

Geçen yıl Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında uygulanan 65 yaş ve üstü kısıtlamasına takılan 35 bin 27 hacı adayı bu yıl...

Kayseri İl Müftülüğü tarafından umre için kutsal topraklara gidecek olan vatandaşları bilgilendirmek amacıyla "Umre Hazırlık Kursu Eğitim Seminerleri" başladı.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonuyla kutsal topraklara gidecek hacı adayları, memleketlerinden dualarla uğurlanıyor.

TEŞKİLAT HABERLERİ

Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonuyla kutsal topraklara gidecek hacı adayları için tören düzenlendi.

Sinop Müftülüğü

Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonuyla kutsal topraklara gidecek ilk hacı adayı kafilesi için tören düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı 2023 yılı hac organizasyonu kapsamında hacca gidecek hacı adayları için "Hac Hazırlık Kursları" düzenledi.

Diyanet İşleri Başkanlığı organizesinde müftülüklerce kutsal topraklara gönderilen üniversite öğrencileri, umre ziyaretlerine başladı.