Irşat Haberleri

irşat haberleri ve güncel irşat gelişmeleri, irşat ile ilgili tüm video, irşat fotoğrafları ve irşat haberleri Diyanet Haber sitemizde


ALİ ERBAŞ

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Hem dinen hem de yasal olarak milletimizin dini hayatına rehberlik etmekle sorumlu olan...

DİYANET HAC-UMRE

Diyanet İşleri Başkanlığı, hac farizasını yerine getirmek üzere Mekke ve Medine'de bulunan hacı adaylarına yönelik çeşitli eğitim programları düzenliyor.

Hakkari Müftülüğü

Hakkari İl Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu, Ramazan ayı irşat programı kapsamında Çukurca ilçesine bağlı Gündeş ve Çimenli köylerinde vatandaşlarla buluştu.

Adana Müftülüğü

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Şaban Kondi, Adana'da Ramazan irşat faaliyetlerine katıldı.

Isparta Müftülüğü

Isparta'da "2024 yılı Ramazan Ayı Kardeş Şehir İrşat Faaliyetleri" kapsamında bir dizi irşat programı gerçekleştirildi.

ALİ ERBAŞ

VAV TV’de “İftar Vakti” programına konuk olan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Dijital irşat dönemini başlattık.” dedi.

Rize İl Müftülüğü ev sahipliğinde irşat hizmetlerinde farkındalık oluşturmak amacıyla "Bölgesel İrşat Stratejisi Çalıştayı" düzenlendi.

DİTİB

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) 2023 Yılı Hac Organizasyonu kapsamında kutsal topraklara Almanya’dan giden hacı adaylarına irşat hizmeti verildi.

Tekirdağ Müftülüğü

Tekirdağ İl Müftülüğü ve Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi iş birliğinde "Vaaz ve İrşat Çalıştayı" düzenlendi.