Coşku Haberleri

coşku haberleri ve güncel coşku gelişmeleri, coşku ile ilgili tüm video, coşku fotoğrafları ve coşku haberleri Diyanet Haber sitemizde


DÜNYA

Balkan ülkeleri Bosna Hersek, Sırbistan, Karadağ, Hırvatistan, Kuzey Makedonya, Arnavutluk ve Kosova'da yaşayan Müslümanlar, Kurban Bayramı'nı coşkuyla karşıladı.

Trabzon Müftülüğü

Trabzon'un Of İlçesinde Ramazan ve Kadir Gecesi dolayısıyla Sakal-ı Şerif ziyarete açıldı.

Çankırı Müftülüğü

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Dr. Halil Kılıç, Çankırı'da Ramazan irşat faaliyetinde bulundu.

Ramazan

İstanbul Ümraniye İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Kur’an Kurslarında eğitim gören minik öğrenciler, etkinliklerle Ramazana “Hoş Geldin” dedi.

Ramazan

Muğla Fethiye Müftülüğü tarafından düzenlenen Ramazan-ı Şerif-i Karşılama Çocuk Şenliği ile Fethiyeliler, Ramazan ayına coşkuyla merhaba dedi.

Tekirdağ Müftülüğü

Tekirdağ geneli Diyanet Gençlik Merkezleri, KYK Öğrenci Yurtları, 4-6 Yaş Kur’an Kursları ve Hafızlık Kursları, Ramazan ayının gelişini coşkuyla kutladı.

Çankırı Müftülüğü

Müftülüğümüze bağlı Mehmet Akif Ersoy 4-6 Yaş Kur’an kursu öğrencileri, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte coşkulu bir etkinlikle Ramazana hoş geldin...

Hz. Peygamber (sas) bayram günlerini nasıl değerlendirirdi? Bayram günlerinde oruç tutulur mu?