Afyonkarahisar Haberleri

afyonkarahisar haberleri ve güncel afyonkarahisar gelişmeleri, afyonkarahisar ile ilgili tüm video, afyonkarahisar fotoğrafları ve afyonkarahisar haberleri Diyanet Haber sitemizde


Afyonkarahisar Müftülüğü

Afyonkarahisar Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulunarak 2023 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na destek oldu.

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Afyonkarahisar ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde görevli bir imam, namaza gelen çocuklara bisküvi, çikolata ikram edip, oluşturduğu oyun salonunda birlikte oyunlar oynuyor.

DİYANET HABER

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restore edilen Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesindeki Hamamönü Camii, yeniden ibadete açıldı.

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Afyonkarahisar ve ilçelerinde ramazan bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Afyonkarahisar Müftülüğü

Afyonkarahisar İl Müftülüğüne bağlı Engelsiz 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarını depremden etkilenen kardeşleri için bağışladı.

Afyonkarahisar Müftülüğü

Afyonkarahisar Sultandağı İlçe Müftülüğüne bağlı Merkez İshaklı Camii'nde çocuklar için "Çocuk Market" oluşturuldu.