banner250

banner203

Eskişehir Valisi Ayyıldız ve ailesi, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, kendi ve ailesi adına Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu.

Eskişehir Müftülüğü 11.07.2021, 10:19
Eskişehir Valisi Ayyıldız ve ailesi, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) koordinesinde; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na destek artarak devam ediyor.

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, TDV’nin “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürdüğü organizasyona destek olmak amacıyla kendi ve ailesi adına Türkiye Diyanet Vakfına kurban bağışında bulundu.

Eskişehir İl Müftüsü ve TDV Eskişehir Şubesi Başkanı Bekir Gerek’i kabul eden Vali Ayyıldız, vekaletle kurban organizasyonu hakkında bilgi aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığının ve Türkiye Diyanet Vakfının vekaleten kurban konusunda çok önemli hizmetler verdiğini belirten Müftü Gerek, Eskişehir’de vatandaşların vekaletle kurban organizasyonuna büyük ilgi gösterdiğini ve bu kapsamda Eskişehir'in Türkiye genelinde 13. sırada yer aldığını kaydetti.

Vali Ayyıldız ve ailesinin kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı adına kabul eden İl Müftüsü Gerek, teşekkür ederek bağış makbuzunu takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?