banner297

banner319

Minik Can'dan anlamlı bağış

banner265

Erzurum Palandöken İlçe Müftülüğüne bağlı Selimiye Camii'nde cemaatle namaza devam eden Şeref Can, Ramazan ayı boyunca kumbarasında biriktirdiği harçlıklarını camiye bağışladı.

Erzurum Müftülüğü 30.04.2022, 10:39
Minik Can'dan anlamlı bağış
© DİHA

Palandöken İlçe Müftülüğü'ne bağlı Selimiye Camii minik cemaatinden olan Şeref Can, Ramazan ayı boyunca kumbarasında  biriktirdiği harçlıklarını camiye bağışladı. 

Bağış dekontunu İl Müftüsü Şahin Yıldırım 'a takdim eden Can, "Yardımlaşma ve paylaşmayı ailemden öğrendim. Peygamberimizde yardım etmeyi çok severdi" diyerek, cemaatten de takdir topladı.

Müftü Yıldırım, "Küçük  yavrumuzun takdire şayan davranışından dolayı çok mutluyum, ayrıca onu böylesi güzel hasletlerle yetiştiren ailesine şükranlarımı sunuyorum. Küçük ama koskoca yüreği olan yavrumuza, bu anlamlı ve örnek davranışı için canı-ı gönülden teşekkür ediyorum." dedi.

Merhamet ve paylaşma duygularının çocuklarda bulunmasının daha anlamlı ve güzel olduğunu vurgulayan Yıldırım, minik cemaat Can’a, ailesine ve Selimiye Camii görevlisi İdris Arasoğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)