banner297

banner319

Müftü Demiral: 4-6 yaş Kur'an kurslarımız gurur kaynağımızdır

banner265

Çorum İskilip İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında miniklerin karne sevincine ortak olan İlçe Müftüsü Vahit Demiral, “4-6 yaş Kur'an kurslarımız gurur kaynağımızdır.” dedi.

Çorum Müftülüğü 23.01.2022, 11:12
Müftü Demiral: 4-6 yaş Kur'an kurslarımız gurur kaynağımızdır
© DİHA

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde, il ve ilçe müftülükleri koordinesinde ülke genelinde faaliyet gösteren 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında okuyan minikler, karne heyecanı yaşadı.

İskilip İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında eğitim gören minikler, dönem sonu karnelerini aldı.

Ebussuud Efendi ve Erenler 4-6 Yaş Grubu Kur’an kurslarında düzenlenen programda öğrencilerin sevincine ortak olan İlçe Müftüsü Vahit Demiral, "Vatanımızın artık her yerinde hizmet veren ve sayıları binleri bulan 4-6 Yaş Kur'an Kurslarımız, bizim gurur kaynağımız. Yavrularımızın zihinlerine iyiliği, doğruluğu, adaleti, vatan ve millet sevgisini, Allah ve Peygamber sevgisini bu yaşlarda nakşetmek ne kadar önemli. Bu noktada çocuklarınızı bizlere emanet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Yoğun bir yarıyılı geride bıraktık. İlçemizde ilk defa hizmete bu yıl açtığımız kursumuz hem katılım olarak hem de başarı olarak beklentimizin üstünde. Bu başarının devam etmesi için velilerimizin desteği çok önemli. Rabbim yavrularımızı muhafaza etsin." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)