banner324

banner319

Minikler iyilikte yarıştı

banner265

Bilecik İl Müftülüğüne bağlı Kayıboyu ve Hamidiye 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları ihtiyaç sahibi aileler için bağışladı.

Bilecik Müftülüğü 24.04.2022, 11:48
Minikler iyilikte yarıştı
© DİHA

Bilecik Müftülüğüne bağlı Kayıboyu ve Hamidiye 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri,  ihtiyaç sahibi ailelere yönelik Ramazan yardım kampanyası başlattı.

Bilecik Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Bilecik Şubesi Kadın Kolları rehberliğinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında minik öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları ve evlerinden getirdikleri temel gıda malzemelerini ihtiyaç sahibi aileler için bağışladı.

Öğrencilerle birlikte yardım dağıtım faaliyetine katılan İl Müftüsü Ali Erhun, “Mübarek Ramazan ayı merhamet ve mağfiret ayıdır. Bizlerde 4-6 yaş gurubu öğrencilerimize bu güzel hasletleri kazandırmak istiyoruz. Özellikle öğrencilerimizi yardım seferberliğine dahil ederek hayır yapmanın sevincini yaşamalarını istedik. Böylelikle bu yavrularımız yaparak ve yaşayarak yardımlaşmanın önemini kavramış olacaklar.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)