banner331

banner319

Dereceye girenler ödüllendirildi

Ağrı İl Müftülüğü, “On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal” konulu resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenleri ödüllendirdi.

Ağrı Müftülüğü 19.03.2021, 10:25
Dereceye girenler ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Ağrı İl Müftülüğü, “On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal” konulu resim ve kompozisyon yarışması düzenledi.

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde Ağrı İl Müftülüğünce düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde İl Müftülüğünde düzenlenen ödül töreninde İl Müftü Vekili Murat Sarı ile İl Müftü Yardımcısı Kemal Arpacı dereceye giren öğrencilere ödül takdiminde bulundu.

Törende konuşan İl Müftü Vekili Murat Sarı, “Başkanlığımız bu tür etkinlikler düzenleyerek, gençlerimizin milli ve manevi değerlerle kendilerini geliştirmelerini ve yeni beceriler kazanmalarını hedeflemekte ve teşvik etmektedir. Yine bu tür etkinlikler, pandemi dolayısıyla uzun süredir okul, arkadaş ve sosyal çevreden uzak şekilde evlerinde zaman geçirmek zorunda kalan gençlerimize katkı sağlayacak aktivitelerdir. Yarışma ve etkinliklere katılan öğrencilerimize teşekkür ediyor ve tüm gençlerimizin bu tür fırsatlardan istifade ederek kendilerini yetiştirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Tören sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner332
Yorumlar (3)
Leyla çıkmaz 1 yıl önce
Resimlerim
Leyla çıkmaz 1 yıl önce
yani beni
Leyla çıkmaz 1 yıl önce
Ağrı il müftülüğü size birşey soyliyicem neden Leyla çıkmazın resminde buraya koymadiniz