banner203

banner250

Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu Tanıtım Toplantıları sürüyor

Adıyaman İl Müftülüğü, "Türkiye Diyanet Vakfı 2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım ve İstişare Toplantısı" düzenledi.

Adıyaman Müftülüğü 05.07.2021, 20:34
Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu Tanıtım Toplantıları sürüyor
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı koordinesinde sürdürülen 2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu'nun daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla ülke genelinde tanıtım ve istişare toplantıları düzenleniyor.

Bu kapsamda Adıyaman İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Adıyaman Şubesi koordinesinde gerçekleştirilen toplantıya, Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Zeynel Abidin Akduman konuşmacı olarak katıldı.

Adıyaman İl Müftülüğünde gerçekleştirilen toplantıda, ilçe müftüleri ve şube müdürleri ile din görevlileri hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Zeynel Abidin Akduman, her geçen gün Türk milletinin teveccühünü ve güvenini kazanan Türkiye Diyanet Vakfının; "Yeryüzünde İyilik Egemen Oluncaya Kadar" dünyanın neresinde olursa olsun mağdur ve mazlum tüm insanlara yardım götürmek için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Toplantının ardından İl Müftüsü Mehmet Taşcı ile birlikte Diyanet Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Akduman, gençlerle bir süre sohbet etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?