banner324

banner319

Liseli gençler ihtiyaç sahipleri için yardım topladı

banner265

Trabzon Yomra Fen Lisesi öğrencileri, Ramazan ayı münasebetiyle aralarında topladıkları yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Yomra Şubesine teslim etti.

Trabzon Müftülüğü 14.04.2022, 09:39
Liseli gençler ihtiyaç sahipleri için yardım topladı
© DİHA

Yomra Fen Lisesi öğrencileri, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla kendi aralarında yardım kampanyası başlattı.

Öğrenciler topladıkları yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Yomra Şubesine teslim etti.

Öğrencilerin yardımlarını ihtiyaç sahibi mülteci bir aileye teslim eden İlçe Müftüsü Celal Malkoç, “Yomra Fen Lisesi öğrencilerinin emanetlerini muhacir bir aileye ulaştırmanın mutluluğunu ve gurunu yaşadık. Türkiye Diyanet Vakfı Yomra Şubesi olarak faaliyetlerimizi azami derecede artırma gayreti içerisindeyiz. Memnuniyet ve manevi gururla Allah'a şükrederek şuurlu gençlerimizin emanetlerini teslim ettik. Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmak, inancımız ve kültürümüzden bize miras kalan Ensar-Muhacir kardeşliğini diri tutmak için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (1)
Abdullah AKSOY 3 ay önce
Herkese selamlar Sevgiler güzel insanlar gerçekten çok güzel bir organize