banner199

banner103

Türkiye Diyanet Vakfından Elazığ İçin Yardım Kampanyası

Türkiye Diyanet Vakfı, 6,8 şiddetinde depremin meydana geldiği Elazığ başta olmak üzere depremden etkilenen çevre illerde yaraları sarmak için “Şimdi Yaraları Sarma Zamanı” sloganıyla yardım kampanyası başlattı.

TDV 25.01.2020, 17:44
Türkiye Diyanet Vakfından Elazığ İçin Yardım Kampanyası
© Diyanet Haber
banner200

Türkiye Diyanet Vakfı, 6,8’lik depremle sarsılan Elazığ ve depremden etkilenen çevre illerde yaraları sarmaya devam ediyor.

Deprem haberinin duyulduğu ilk andan itibaren harekete geçen ve bütün imkânlarını seferber ederek bölgede yardım çalışmaları sürdüren Türkiye Diyanet Vakfı, günde 5 bin kişiye sıcak yemek hizmeti verme kapasitesine sahip olan “Mobil Mutfak” ile depremden etkilenen vatandaşlara sıcak yemek imkanı verecek.

Öte yandan Depremin merkez üssü olan Sivrice ilçesinde Türkiye Diyanet Vakfınca kurulan çadırda, depremden etkilenen ailelere Vakıf görevlileri tarfından sıcak yemek hizmeti hazırlandı.

Şimdi Yaraları Sarma Zamanı!

Türkiye Diyanet Vakfı, 6,8 büyüklüğünde depremin meydana geldiği Elazığ başta olmak üzere depremden etkilenen çevre illerde yaraları sarmak için “Şimdi Yaraları Sarma Zamanı” sloganıyla yardım kampanyası başlattı.

Elazığ ve çevre illerde depremden etkilenen vatandaşlara destek olmak için DEPREM yazıp 5601'e SMS göndererek 10 TL yardımda bulunabilir ya da bagis.tdv.org adresinden online bağış yapabilirsiniz.

#YolunİyilikOlsun

#Elazığ

#TürkiyeDiyanetVakfı

#ŞimdiYaralarıSarmaZamanı

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (7)
Mustafa Yılmaz 6 ay önce
Banka adı ve hesap numarası varmı
Çiğdem Tezel 6 ay önce
Deprem bölgesine yardım için hesap numarası varmi
recep 6 ay önce
yurtdisindan nasil yardim edecez??
Erzurum 6 ay önce
Her çocuğumun adına birer adet gönderdim. Belki birşey değil ama...
Allah razı olsun bu vesileden. Rabbim ölen kardeşlerimize rahmet, yakınlarına sabır ve yaralı olanlara acil şifalar versin.
Ali Bitim 6 ay önce
Rabbim Razı Olsun Güzel Bir Destek İnş Gayret Bizden Muvaffakiyet Rabbimden İyilik Olmak Yolunda Ölmek
Kutbettin şemin 6 ay önce
Rabbim razı olsun böyle birbirimize el uzattıkça yüreklerimiz bir attıkça Allahın izniyle her türlü zorluğun üstesinden geliriz.
MUSA GÜVEN 6 ay önce
Yüce Rabbim Herkesin Yapacağı Yardımı Dergâhî İzzetinde Kabul Etsin İnşaAllah Amin