Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Giresun Şubesi Kadın gönüllüleri ile TDV Espiye Şubesi tarafından hayırseverlerin desteği ile temin edilen kıyafet, ayakkabı ve çeşitli hediyeler, Espiye Güzelyurt Köyü ilkokulu ve ortaokulunda öğrenim gören öğrencilere dağıtıldı.

Espiye İlçe Müftüsü Osman Gülbe, Türkiye Diyanet Vakfı Giresun Şubesi Kadın Kolları, KYK Manevi Rehberi  Asiye Cesur, Espiye Kur'an Kursu Öğreticisi Atike Akgün ile kadın gönüllülerinin özverili çalışmalarıyla temin edilen kıyafet, ayakkabı ve çeşitli oyuncakların Güzelyurt Köyü İlk/Ortaokulundaki öğrencilere dağıtıldığını söyledi.

espiye-22

Müftü Gülbe, öğrencilere, "Geleceğinizi güzel kılmak için uğraşıyoruz. Sizlerin iyi bir eğitim alıp sağlam adımlar atmanız gerekiyor. İstikameti güzel, ihlaslı, imajı düzgün, iletişimi düzgün ve ilim düşkünü olmanız gerekiyor. Sizin için ne kadar fedakarlık yapılsa azdır." dedi.

Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe, kıyafetlerin hazırlanmasında ve dağıtılmasında emeği geçen kadın gönüllülere, Kur’an kursu öğreticilerine ve okul idaresine teşekkür etti.