banner103

Osmaniye’de ramazan buluşmaları

“Ramazan Buluşmaları” kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi Emrullah Kaya, Osmaniye’de bir dizi programa katıldı.

Osmaniye Müftülüğü 21.05.2019, 13:13
Osmaniye’de ramazan buluşmaları
© Diyanet Haber
banner197

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelinde sürdürülen "Ramazan Buluşmaları" programları kapsamında Osmaniye İl Müftülüğünce çeşitli etkinlikler düzenlendi.

“Ramazan Buluşmaları” kapsamında düzenlenen programlara, Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Vaizi Emrullah Kaya konuşmacı olarak katıldı.

Çok sayıda vaaz ve irşat faaliyetine katılan Başkanlık Vaizi Kaya, Necmettin Erbakan Kız Anadolu Lisesinde öğrencilere hitap etti.

Envar-ül Hamit Camii’nde cuma günü yaptığı vaaz merkezi sistem üzerinden ildeki bütün camilere ulaşan Kaya, bir radyo kanalının yayınına da katılarak "Ramazan ve İnfak' konusunu dinleyicilerle paylaştı.

Öte yandan Zafer Camii'nde İl Müftülüğünce gerçekleştirilen iftar programında İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, kurum amirleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Başkanlık Vaizi Emrullah Kaya, Bestami Aksu Kur’an Kursunda gerçekleştirilen iftar programında ise Müftülük personeli ve öğrencilerle buluştu.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)