Kur’an kursu öğrencilerinden “Hediyem Kur’an Olsun” projesine destek

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde yurt içinde ve yurt dışında sürdürülen “Hediyem Kur’an Olsun” projesine Osmaniye Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarından destek geldi.

Diyanet Haber
Kur’an kursu öğrencilerinden “Hediyem Kur’an Olsun” projesine destek
banner77

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde yurt içinde ve yurt dışında sürdürülen “Hediyem Kur’an Olsun” projesine bir destek de Osmaniye Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarından geldi.

Kur’an-ı Kerim’in evrensel mesajını bütün insanlığa ulaştırmak; onu okuma, anlama ve yorumlama konusundaki çabaları desteklemek; Kur’an-ı Kerim’i öğrenmek ve okumak isteyen fakat imkânı olmadığı için Kur’an-ı Kerim’e ulaşamayan insanlara destek olmak amacıyla başlatılan “Hediyem Kur’an Olsun” projesi kapsamında, Merkez Selahattin Eyyubi Camii Kur’an Kursu Öğreticisi Pınar İmrağ koordinesinde, Kur’an kursu öğrencilerinin katkılarıyla 161 adet Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Kur’an-ı Kerim’ler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Osmaniye İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Osmaniye Şube Başkanı Ali Rıza Tahiroğlu’na teslim edildi.

Diyanet Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER