banner331

banner319

Hanımlar "Huzur Dersleri"nde buluşuyor

Diyanet İşleri Başkanlığının talimatı ile tanışmak, gönül birliğinin sağlanması, birlik ve beraberliğin tesis edilmesi maksadıyla Türkiye genelinde hayata geçirilen “Huzur Dersleri” projesi kapsamında hanımlar bir araya geliyor.

Osmaniye Müftülüğü 13.11.2019, 23:26
Hanımlar "Huzur Dersleri"nde buluşuyor
© Diyanet Haber

Osmaniye’de 2018 yılı Kasım ayından itibaren her ay düzenlenen "Huzur Dersleri", yaz tatilinin ardından 2019 Ekim ayı itibarıyla tekrar başladı.

Diyanet İşleri Başkanlığının faaliyetlerinin anlatıldığı sunumlarla beraber her ay ayrı bir konu üzerinde hasbihal edilen program Osmaniye İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu'nun i Zeynep Tahiroğlu’nun ev sahipliğinde il müftülüğünde gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, İl Müftü Yardımcısı Berrin Erdoğan tarafından yapılan sohbetin ardından, dua ile sona erdi. Katılımcılara Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından “Cami ve Hayat" isimli kitap hediye edildi.

Programa Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun'un Eşi Sevilay Coşkun, Osmaniye'de görev yapan kurum amirlerinin eşleri, kurum amiri olan hanımlar katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)