banner331

banner319

SEDYİMDER’den “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” kampanyasına destek

Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Mezunları Ve Mensupları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SEDYİMDER) Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları'na destek oldu.

Konya Müftülüğü 05.08.2020, 21:13
SEDYİMDER’den “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” kampanyasına destek
© Diyanet Haber

Suriye’de iç savaşın başladığı 2011 yılından bu yana mağdur ve mazlum Suriye halkının yanında yer alan Türkiye Diyanet Vakfı'nın; "Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva" sloganıyla bölgede inşa ettiği İyilik Konutları'na Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Mezunları ve Mensupları Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği (SEDYİMDER) bağışta bulunarak destek oldu.

Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Hüseyin Akıncı, ihtisas merkezi mezunları, öğrencileri ve öğretim görevlilerin katkılarıyla toplanan yardımı Türkiye Diyanet Vakfı Konya Şubesi Başkanı ve İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu’na teslim etti.

SEDYİMDER tarafından yapılan yardımı, Türkiye Diyanet Vakfı adına kabul eden Müftü Poçanoğlu, SEDYİMDER adına Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Hüseyin Akıncı’ya teşekkür ederek bağış makbuzunu takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner332
Yorumlar (0)