banner331

banner319

4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencilerinden kardeşlik örneği

Isparta İl Müftülüğü tarafından başlatılan "Haydi Isparta’m Yolumuz İyilik, Yükümüz Kardeşlik Olsun" kampanyasına 4-6 yaş Grubu Kur’an kursu öğrencileri destek oldu.

Isparta Müftülüğü 28.02.2022, 20:36
4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencilerinden kardeşlik örneği

Isparta4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri, İdlib için başlatılan yardım kampanyasına destek oldu.

İdlib’deki çadırlarda açlık ve soğuğa karşı yaşam mücadelesi veren Suriyeli vatandaşlar için, Isparta İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Isparta Şubesi, "Haydi Isparta’m Yolumuz İyilik, Yükümüz Kardeşlik Olsun" sloganıyla başlatılan yardım kampanyasına Bedir 4-6 Yaş Grubu Kur’an kursu öğrencileri destek oldu.

Kampanyaya katkıda bulanan öğrencileri ziyaret eden Şube Müdürü Zeki Nalça şunları söyledi: "Bu hayır hareketine minik yavrularımızın destekte bulunması bizleri oldukça sevindirmiştir. Milletimizin ve ümmetin geleceği için umut ışığı olmuşlardır. Bu hareket yardımlaşma ve dayanışmanın önemini öğretmiş ve onların ruhen gelişmelerine katkı sağlamıştır. Küçücük kalpleriyle çok büyük hayır yapmışlardır. Hayırsever ailelerine ve bu hayra vesile olan Kur’an kursu öğreticilerine teşekkür ediyorum. Bu vesileyle hayırsever vatandaşlarımızı kampanyaya katılmaya davet ediyorum."

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)