Yaşlı Haberleri

yaşlı haberleri ve güncel yaşlı gelişmeleri, yaşlı ile ilgili tüm video, yaşlı fotoğrafları ve yaşlı haberleri Diyanet Haber sitemizde


EKONOMİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, haziran ayına ilişkin toplam 4,8 milyar lira tutarındaki yaşlı ve engelli aylığının...

Adıyaman Sincik İlçe Müftüsü Mustafa Akgöz, mahalle ve köylerde ikamet eden yaşlı ve hastalara moral ziyaretleri düzenledi.

Filistin

Gazze Şeridi'nin orta kesimindeki Deyr Belah kentinde kurulan Munasıra Mülteci Kampındaki hasta ve yaralılar, susuzluk ve yetersiz beslenmeden şikayet ediyor.

Mersin Müftülüğü

Mersin Gülnar İlçe Müftülüğüne bağlı Kur’an Kursları 4-6 Yaş Grubu öğrencileri "Yaşlılar Haftası"nda büyüklerini ziyaret etti.

Çorum Müftülüğü

Çorum Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı yaşlılara ve koruyucu ailelere iftar yemeği verdi.

Ramazan

Edirne'de manevi rehberleri öncülüğünde hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret eden üniversite öğrencileri, temizlik yaparak iftarlık hazırlıyor.

GÜNDEM

Kırşehir Valiliği tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde oluşturulan aşevinde hazırlanan yemekler, hasta, engelli, yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Giresun Espiye İlçe Müftüsü Osman Gülbe, mahalle ve köylerdeki hasta, yaşlı ve engellileri evlerinde ziyaret etti.

Kars Müftülüğü

Türkiye Diyanet Vakfı Kars Şubesi Gençlik Kolları tarafından "1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü" münasebetiyle yaşlı vatandaşlar evlerinde ziyaret edildi.

EKONOMİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş, ​​​​​​​kasım ayına ilişkin toplam 3,2 milyar lira yaşlı ve engelli aylığını hak sahiplerinin hesaplarına...

DÜNYA

Güney Afrika ülkesi Namibya'da bulunan ve ülkeye ismini veren Namib Çölü, dünyanın en yaşlı çölü olma özelliği taşıyor.

GÜNDEM

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, ekim ayına ilişkin 3,25 milyar lira tutarındaki yaşlı ve engelli aylıklarının bugün...