Tdv kadın kolları Haberleri

tdv kadın kolları haberleri ve güncel tdv kadın kolları gelişmeleri, tdv kadın kolları ile ilgili tüm video, tdv kadın kolları fotoğrafları ve tdv kadın kolları haberleri Diyanet Haber sitemizde


Osmaniye Müftülüğü

Osmaniye İl Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü ve TDV Kadın Kolları iş birliği ile engelli bireylere yönelik iftar programı düzenlendi.

Ardahan Müftülüğü

Ardahan İl Müftülüğü koordinesinde Türkiye Diyanet Vakfı Ardahan Şubesi Kadın Kollarınca hazırlanan "İyilik Paketleri" ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ardahan Müftülüğü

TDV Ardahan Şubesi Kadın Kollarınca hazırlanan "İyilik Paketleri" TDV Kadın Kolları görevli ve gönüllüleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Ramazan

Giresun Espiye İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Espiye Şubesi Kadın Kolları, Ramazan ayı münasebetiyle ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan yardımı...

Giresun Müftülüğü

Giresun İl Müftülüğünce düzenlenen “Savaş, Göç ve Kadın“ temalı panelde konuşan TDV Kadın Kolları Şube Başkanı Nihal Kasap savaş mağduriyetlerine...

Giresun Müftülüğü

Giresun İl Müftülüğü tarafından "Hayata Başlarken" projesi kapsamında nişanlı ve yeni evlenen çiftlere çeyiz desteği sağlanıyor.

Giresun Müftülüğü

Giresun İl Müftülüğü ve TDV Giresun Şubesi Gürcistanlı kız öğrencilere Kur’an-ı Kerim, başörtüsü ve kıyafet hediye etti.