Kırşehir Haberleri

Kırşehir haberleri ve güncel Kırşehir gelişmeleri, Kırşehir ile ilgili tüm video, Kırşehir fotoğrafları ve Kırşehir haberleri Diyanet Haber sitemizde


Kırşehir Müftülüğü

Kırşehir İl Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi ve Kırşehir 2 No’lu Açık Cezaevi Müdürlüğü iş birliğinde Filistin yararına kermes...

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Kırşehir ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Kırşehir'de "Ortaokullar Arası Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'nda" Selgah Camii Spor Kulübü sporcuları çeyrek finale yükseldi.

Kırşehir İl Müftülüğü tarafından "Ekran Kuşatması ve İnternet Bağımlılığı" konulu konferans düzenlendi.

Kırşehir İl Müftülüğü tarafından toplanan oyuncaklar Hatay'daki 774 çocuğa hediye edildi.

Kırşehir'de 2024 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım Toplantısı ve 2024 Yılı Yaz Kur’an Kursu Eğitim Semineri düzenlendi.

Kırşehir Müftülüğü

Kırşehir İl Müftülüğü 1071 Sultan Alpaslan Kız Kur'an kursu öğretici ve öğrencileri Afrika’da su kuyusu açtırmak için bağışta bulundu.

Kırşehir Müftülüğü

Kırşehir Kaman’da teravih namazına gelen çocuklara coşkulu bir törenle ödülleri verildi.

Ramazan

Diyanet İşleri Başkanlığı, Kırşehir merkez ve ilçelerinde itikafa girilebilecek camileri belirledi.

Kırşehir Müftülüğü

Kırşehir İl Müftüsü Mustafa Tekin, "Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez. Çocuklarımıza, gençlerimize ve gelecek kuşaklara Çanakkale Ruhunu aşılamalıyız." dedi.

GÜNDEM

Kırşehir'de yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu 15 kişi yaralandı.

Kırşehir İl Müftülüğüne bağlı Hacı Narin Hacı İhsan Yeşilli 4-6  Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, harçlıklarıyla Gazzeli kardeşlerine destek oldu.