Ihtisas Haberleri

ihtisas haberleri ve güncel ihtisas gelişmeleri, ihtisas ile ilgili tüm video, ihtisas fotoğrafları ve ihtisas haberleri Diyanet Haber sitemizde


Diyanet Akademisi Başkanlığı Konya Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezinde "32. Dönem Mezuniyet Töreni" gerçekleşti.

Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezi 20. dönem Yüksek İhtisas ve 3. Dönem misafir kursiyerleri mezun etti.

Rize Dini Yüksek İhtisas Merkezi'nde kursiyerlerle bir araya gelen Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Hilmi Karslı, "Günümüzde savaş...

Diyanet İşleri Başkanlığı personele yönelik düzenlediği 2024 Yılı İhtisas Giriş Sınavı soru kitapçıklarını adayların erişimine açtı.

Diyanet Akademisi Başkanlığınca 2024 Yılı Yüksek İhtisas Eğitimi Kursiyer Seçimi Sınavı'nın yazılı aşaması gerçekleştirildi.

DUYURULAR

Diyanet Akademisi Başkanlığınca gerçekleştirilecek olan 2024 Yılı Yüksek İhtisas Eğitimi Kursiyer Seçimi Yazılı Sınavı Giriş Belgeleri erişime açıldı.

DUYURULAR

Diyanet Akademisi Başkanlığı 2024 Yılı Yüksek İhtisas Eğitimine kursiyer seçimi için başvurular başladı. Başvurular 17 Nisan 2024 tarihine kadar alınacak.

Ankara Dini Yüksek İhtisas Merkezi'nde ilk kez "Aşere Takrib İcazet Merasimi" gerçekleştirildi. Merasimde 21 din görevlisi icazet aldı.

DUYURULAR

Diyanet Akademisi Başkanlığınca 2023 Yılı Yüksek İhtisas Eğitimi tercih sonuçları açıklandı.

DUYURULAR

Diyanet İşleri Başkanlığınca 2023 Yılında İhtisas kurslarından mezun olup vaiz olarak atanmaya hak kazananlara dair duyuru yayınlandı.

DUYURULAR

Diyanet Akademisi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen "2023 Yılı Yüksek İhtisas Sözlü Sınavı" sonuçları açıklandı.

DUYURULAR

Diyanet Akademisi Başkanlığınca gerçekleştirilen "2023 Yılı İhtisas Kursu Kursiyer Seçimi Yazılı Sınavı" sonuçları açıklandı.