Eyyübiye Haberleri

eyyübiye haberleri ve güncel eyyübiye gelişmeleri, eyyübiye ile ilgili tüm video, eyyübiye fotoğrafları ve eyyübiye haberleri Diyanet Haber sitemizde


Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Müftülüğü tarafından "2023-2024 Kur’an Kursları Yıl Sonu Etkinliği" programı düzenlendi.

Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Müftülüğüne bağlı Besime Güneş 4-6 yaş Kur’an Kursunda yıl sonu kapanış programı gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Müftülüğü

Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Müftülüğüne bağlı Yatılı Kur’an Kurslarında eğitimini tamamlayan genç hafızlara belgeleri takdim edildi.

Ramazan

Şanlıurfa Eyyübiye'de 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri, "Ramazan Paylaşmaktır" temalı etkinlik kapsamında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi hazırladı.

Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları Filistin için bağışladı.

Şanlıurfa Eyyübiye Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Eyyübiye Şubesince Filistinli mazlumlar yararına "Hayır Çarşısı" kuruldu.

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Şanlıurfa ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Şanlıurfa ve ilçelerinde ramazan bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?