Birecik Haberleri

Birecik haberleri ve güncel Birecik gelişmeleri, Birecik ile ilgili tüm video, Birecik fotoğrafları ve Birecik haberleri Diyanet Haber sitemizde


Şanlıurfa Birecik İlçe Müftülüğü Bekir Barış 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nda eğitim gören minikler Kur’an-ı Kerim öğrenmenin sevincini yaşadı.

Şanlıurfa Müftülüğü

Şanlıurfa Birecik İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu öğrencileri, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları Filistin için bağışladı.

Şanlıurfa Müftülüğü

Şanlıurfa Birecik İlçesinde 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri, "Ramazan Paylaşmaktır" temalı etkinlik kapsamında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi hazırladı.

Şanlıurfa il ve ilçe müftülükleri koordinesinde Filistin yararına kermesler düzenleniyor.

Şanlıurfa İl Müftü Yardımcısı Zeynep Kaya Demirtaş, "Peygamberimizin hayatı bizlere rehber oldu. Yetiştirdiği sahabeler sayesinde dünyanın bir çok yerinde İslam...

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Şanlıurfa ve ilçelerinde Kurban Bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?

Namaz Vakitleri

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığı namaz vakitlerine göre Şanlıurfa ve ilçelerinde ramazan bayramı namazı hangi gün saat kaçta kılınacak?