banner250

banner246

Kampanyada SON HAFTA

Diyanet İşleri Başkanlığınca Mevlid-i Nebi Haftası'na özel %50 kitap indirimli kitap kampanyası bu cuma sona eriyor.

Diyanet Haber 26.11.2018, 16:38
Kampanyada SON HAFTA

Diyanet İşleri Başkanlığı,  "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" ve "Mevlid-i Nebi Haftası" münasebetiyle 320 farklı türdeki kitapta kampanyaya gitmişti.

Diyanet, 81 il müftülüğü ve yayınevlerine gönderdiği yazıyla 02 Ekim – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında 320 çeşit kitapta %50 indirim yaptığını duyurmuştu.

Başkanlıkça 81 il müftülüğüne gönderilen yazıda: 

Başkanlığımız Dini Yayınlar Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünce “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” ve “Mevlid-i Nebi Haftası” münasebetiyle, 02 Ekim - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında ekli listedeki yayınlarımızı kapsayan kampanya düzenlenmiştir.

Hafta münasebetiyle düzenlenecek olan etkinliklerde değerlendirilmek üzere, bedeli peşin ödenmek ve kargo ücreti İşletme Müdürlüğünce karşılanmak kaydıyla; müftülüklerimiz, çeşitli kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımızdan gelecek talepleri karşılamak amacıyla, ek listede belirtilen eserlerde üzeri fiyatından %50 indirim uygulanacaktır. Kampanyamız stoklarımızla sınırlı olduğu için söz konusu eserlerden mevcudu bitenlerin yerine, yine listede belirtilen eşdeğer eserlerden gönderilecektir.

02 Ekim - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında uygulanacak olan söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen il ve ilçe müftülükleri, eğitim merkezi müdürlükleri, kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşlarımız, yayın bedellerini Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesindeki IBAN TR08 0001 0025 3305 9943 08 5019 nolu hesabına 02 Ekim 2018 tarihinden itibaren yatıracaklardır. Banka dekontu ile talep yazısının bir suretini işlemlerin hızlandırılması için doğrudan Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün 0 312 285 18 54 nolu faksına bildireceklerdir. Yazının aslını ise bilahare göndereceklerdir.

Ayrıca, kampanya kitapları Başkanlığımız yayınevlerinden ve yayinsatis.diyanet.gov.tr internet adresinden de %50 indirimli olarak satın alınabilecektir, denildi.


 

Kaynak: Diyanet Haber
banner249
Yorumlar (4)
aysegul demirdelen 3 yıl önce
İki adet diyanet sitesi var. Diyanet yayinsatis gov olandan sipariş yapın PTT kargo ile yollaniyor ve sıfır ücret. Kitaplar in baskı kalitesi her şey muazzam. Ayrıca sorun olduğunda da hemen dönüş yapıyorlar.
Betül Akkaya 3 yıl önce
Kargo bedava diyor ama kargo ücreti kesiliyor.
Yusuf 3 yıl önce
Sadece e-satış üzerinden %50 indirim yapılmakta diye biliyorum
Aslan Tunçer 3 yıl önce
Kitapları almak için diyanet yayınlarına gittiğimde bize öyle bir yazı gelmedi dediler. Yardımcı da olmadılar. Yer ordu ALTINORDU diyanet yayınlarının satıldığı yer.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?