Bakan Soylu'dan Anlamlı ve Duygu Dolu Sahneler

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı ev sahipliğinde düzenlenen "Yazımda Kardeşlik Var" projesi kapanış programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu doğu ve güneydoğudan gelen gençlerle mutluluğunu paylaştı

Diyanet Haber
Bakan Soylu'dan Anlamlı ve Duygu Dolu Sahneler
banner77

Programda bir konuşma yapan Bakan Soylu, Diyanet İşleri Başkanlığı ve TDV işbiriliği ile yapılan projenin çok anlamlı bir organizasyon olduğunu söyledi.

Soylu, İstanbul'a getirilen gençlerin iki ay içinde yaşadıkları, gezip gördükleri yerlerin bilgisini aldığında imrendiğini dile getirerek, "Keşke bizim zamanımızda da böyle bir şey olsaydı desem herhalde abartmış sayılmam. Onun için tekraren yarınlarımızın ümidi olacak buradaki gençlerimiz için değil, aynı zamanda kendi çocukluğumuz için de bu organizasyonu yapanlara teşekkür ediyorum." dedi.

Bakan Soylu’yu Duygulandıran Sahneler

Program sırasında samimi, duygu ve anlam dolu bir konuşma yapan Soylu, bu organizasyon hayal ettiğimiz bir tabloydu, diyerek Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a teşekkürlerini sundu. Soylu, organize edilen programın bütün yorgunluklarını aldığını dile getirerek organizasyonu gerçekleştiren Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'na teşekkür etti. 

Soylu, teşekkür konuşması sırasında salondaki gençlerin coşkulu manzarası karşısında duyduğu mutluluğu da sosyal medya hesabından paylaştı.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiye organize edilen "Yazımda Kardeşlik Var" Projesi Kapanış Programı ulusal basında geniş yer buldu.

diyanet haber bakan süleyman soylu @suleymansoylu

Diyanet Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Netice zengin
Netice zengin - 13 ay Önce

Ödül töreniyle ilgili video var mi ?

SIRADAKİ HABER