banner250

banner246

Amerika'nın California eyaletinde silahlı saldırı: Çok sayıda ölü ve yaralı var

Amerika'nın California eyaletinde gerçekleşen silahlı saldırıda çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği ve çok sayıda yaralı olduğu bildirildi.

Dünya 26.05.2021, 18:55
Amerika'nın California eyaletinde silahlı saldırı: Çok sayıda ölü ve yaralı var

San Francisco şehrinin güneyindeki San Jose'nin Polis Departmanının, Twitter hesabından yapılan paylaşımda, polis ekiplerinin şehir merkezindeki silahlı saldırıya karşılık verdiği bilgisi paylaşıldı.

Paylaşımda, Santa Clara Bölgesi Şerif Departmanı ekiplerinin de olay yerinde olduğu belirtilerek “Bu, hala devam eden aktif bir olay, biz soruşturmamızı yürütürken herkesin bölgeden uzak durmasını rica ediyoruz.” uyarısı yapıldı.

Kısa süre sonra Amerikan medyasına açıklama yapan polis yetkilileri, söz konusu silahlı saldırıda çok sayıda kişinin hayatını kaybettiğini ve çok sayıda yaralı olduğunu bildirdi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken ilerleyen saatlerde bölge savcılığının basın toplantısı düzenleyeceği kaydedildi.

banner249
Yorumlar (2)
Yasin ekim 3 hafta önce
Bu haberin diyanet haberle nasıl bir ilişkisi var da haber diye sunuyorsunuz
Mehmet Fatih 3 hafta önce
abd menşeili tüm terör olaylarında Müslümanlara ya iftira atılır ya da bir operasyon çekilir. Algı algı. Bu haberlerin yayılması önemli. Tabi sen Sübhaneke'nin mealini bekleyebilirsin.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?