Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması başlıyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük takdir toplayan "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması" başlıyor.

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması başlıyor
banner77

Yeni sezonda ilk bölümü ramazan-ı şerifin ilk gecesi ekranlara gelecek olan "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması"nda, 5 yarışmacı seyirci ve jüri huzurunda yarışacak.

Puanlama sonucunda gün birincisi olan yarışmacılar hafta finaline, hafta birincileri ve ikincileri ise ay finaline yükselecek. Yarışmada ayrıca her bir jüri üyesinin bir yarışmacıyı direkt olarak hafta finaline taşıma yetkisi de olacak. Programa katılan her yarışmacıya değişen miktarlarda altın ödül ve çeşitli hediyeler verilecek.

"Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması"nın İlk bölümü bu gece saat 00.15'te 

Diyanet Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman ALPDOĞAN
Süleyman ALPDOĞAN - 2 hafta Önce

Allah sizden razı olsun okuyan kişilerin nefesine sağlık bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

muhammet Yusuf aksut
muhammet Yusuf aksut - 2 ay Önce

okuyanların ağızlarına sağlık Allah onlardan razı olsun

Leman Erbin Ergin
Leman Erbin Ergin - 2 ay Önce

Kur'an-n tilaveti programını düzenleyen yayında ve yapımda emeği geçen, özelliklde jürilerden muhterem büyüklerimiz hocalarımızdan Allah razı olsun. Çok şey öğreniyoruz. ........ Bu Kur'an tilaveti yarışması programında konuk jürisi olarak cumhurbaşanımız sayın Recep Tayyip Erdoğanı görmek nacizane beni ve bizleri ayrıca şerefyap edecektir.

NECATİ EKİCİ   ( GAZİANTEP )
NECATİ EKİCİ ( GAZİANTEP ) - 2 ay Önce

Cuma akşamı yarışmada OSMAN EGE JÜRİ ÜYESİ ev sahipleri 1 kira almasalar dedi ablam ve eniştem Ramazan ayılda kiracılarından kira almıyolar AYRICA programınızı severek dinliyorum

Erol Işıkay
Erol Işıkay - 2 ay Önce

Her akşam iple çekiyorum RABBİM sizlerden razı olsun İNŞALLAH

Esmani Durgut
Esmani Durgut - 2 ay Önce

Allah CC porogramı yapanlardan razı olsun. Sahnede Kur'an-ı Kerim değerlendirme sırasında arka planda kalıyor. Sahne düzeninde değişiklik yapılabilir mi?

Kadir karakuş
Kadir karakuş - 2 ay Önce

Meraba degerli hocalarim sizi çorum osmanciga davet etmek istiyorum mümkünse...begenerek isliyor ve dinliyorum

Feridun şentürk
Feridun şentürk - 2 ay Önce

Yayınızı ilgi ile izliyorum harika bir yayın rica sizlerden okunan tilavetlerin türkçe açıklamasının TV üzerinde okunurluğunu çözünürlüğünü daha belirginliğin hale getirilmesini arz ederim Allaha emanet olun


SIRADAKİ HABER