banner203

banner250

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması başlıyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük takdir toplayan "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması" başlıyor.

Diyanet Haber 05.05.2019, 22:42
Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması başlıyor

Yeni sezonda ilk bölümü ramazan-ı şerifin ilk gecesi ekranlara gelecek olan "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması"nda, 5 yarışmacı seyirci ve jüri huzurunda yarışacak.

Puanlama sonucunda gün birincisi olan yarışmacılar hafta finaline, hafta birincileri ve ikincileri ise ay finaline yükselecek. Yarışmada ayrıca her bir jüri üyesinin bir yarışmacıyı direkt olarak hafta finaline taşıma yetkisi de olacak. Programa katılan her yarışmacıya değişen miktarlarda altın ödül ve çeşitli hediyeler verilecek.

"Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması"nın İlk bölümü bu gece saat 00.15'te 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (22)
Süleyman ALPDOĞAN 2 yıl önce
Allah sizden razı olsun okuyan kişilerin nefesine sağlık bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
muhammet Yusuf aksut 2 yıl önce
okuyanların ağızlarına sağlık Allah onlardan razı olsun
Leman Erbin Ergin 2 yıl önce
Kur'an-n tilaveti programını düzenleyen yayında ve yapımda emeği geçen, özelliklde jürilerden muhterem büyüklerimiz hocalarımızdan Allah razı olsun. Çok şey öğreniyoruz. ........ Bu Kur'an tilaveti yarışması programında konuk jürisi olarak cumhurbaşanımız sayın Recep Tayyip Erdoğanı görmek nacizane beni ve bizleri ayrıca şerefyap edecektir.
NECATİ EKİCİ ( GAZİANTEP ) 2 yıl önce
Cuma akşamı yarışmada OSMAN EGE JÜRİ ÜYESİ ev sahipleri 1 kira almasalar dedi ablam ve eniştem Ramazan ayılda kiracılarından kira almıyolar AYRICA programınızı severek dinliyorum
Erol Işıkay 2 yıl önce
Her akşam iple çekiyorum RABBİM sizlerden razı olsun İNŞALLAH
Esmani Durgut 2 yıl önce
Allah CC porogramı yapanlardan razı olsun. Sahnede Kur'an-ı Kerim değerlendirme sırasında arka planda kalıyor. Sahne düzeninde değişiklik yapılabilir mi?
Kadir karakuş 2 yıl önce
Meraba degerli hocalarim sizi çorum osmanciga davet etmek istiyorum mümkünse...begenerek isliyor ve dinliyorum
Feridun şentürk 2 yıl önce
Yayınızı ilgi ile izliyorum harika bir yayın rica sizlerden okunan tilavetlerin türkçe açıklamasının TV üzerinde okunurluğunu çözünürlüğünü daha belirginliğin hale getirilmesini arz ederim Allaha emanet olun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?