banner199

banner103

Bugün Fidan Yarın Nefes

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen kampanyayla 11 Kasım 2019’da saat 11:11’de 81 ilde, 2023 noktada 3 saat içinde 11 milyon fidan toprakla buluşacak.

Diyanet Haber 02.11.2019, 09:23
Bugün Fidan Yarın Nefes
banner200

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan "Geleceğe Nefes" başlıklı fidan dikme kampanyasına her kesimden milyonlarca vatandaş yoğun ilgi gösteriyor.

Diyanet işleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş kişisel sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajla Tarım ve Orman Bakanlığının "Geleceğe Nefes" projesine destek verdi.

Erbaş paylaştığı mesajda;

11 Kasım saat 11:11’de düzenlenecek olan #GeleceğeNefes seferberliğini Diyanet İşleri Başkanlığı olarak biz de destekliyor, Başkanlığımızın güzide mensuplarını bu anlamlı kampanyaya katkıda bulunmaya davet ediyorum.

ifadelerini kullandı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (7)
Nezahat Cinar 9 ay önce
Bir ağaç, herhangi bir prensten daha soyludur
Cevriye özkolcu 9 ay önce
Her dikilen bir fidan yurdumuzun cennet bahçesi oluşumuna sebepdir
Bir garip yolcu 9 ay önce
11 milyon ağaç dikerek bugün fidan yarın nefes sloganı atan diyanet işlerimiz gelecek nesile bol oksijen sahası açtığı gibi,
keske sokaklarda namazsiz kuransiz islamsiz ahlaksiz madde ve internet bağımlısı gençlerin manevi oksijen sahalari da acsada gelecek nesilde agaclari yok eden nesil degil de manevi oksijen ureten gençler yetistirseler
Orhan kork 9 ay önce
Nefes
Erol özcan 9 ay önce
Bir ağaç bir insan bin nefes küreselleşmeye hayır
Beyzanur kır 9 ay önce
her fidan bir can
Aliihsanuzelli 9 ay önce
Haydi bir ağaç bir insan